נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : יצירת קשר

הסרת שיער לגבר

שאלות ותשובות הסרת שיער לגבר הקיץ כבר כאן וכאשר מדברים על הסרת שיער, לא בהכרח פונים רק לקהלי נשים אלא גם לגברים. כיצד ניתן להשיג טיפול מקצועי באמצעות שעווה? מה יתרון הטיפול ביחס לכל השאר? אספנו עבורכם שאלות ותשובות בהקשר... (קרא עוד...)

מאמרים

לאחר הגשם הראשון המסמן את בוא החורף, נכנס לו הסתיו ומסמן את עונת המעבר. לאילו שינויים ותופעות עלינו לצפות וכיצד נתגבר עליהם? מהי עונת מעבר ואילו השפעות יש לה על גופינו?  החורף כמעט כאן אך לפניו מגיח הסתיו ומשאיר את... (קרא עוד...)

מאמרים

בעיות פיגמנטציה הינן בעיות שכיחות ונפוצות בקרב נשים וגברים כאחד. מה משמעות המילה פיגמנטציה? למעשה מתחילה הפיגמנטציה לקבל משמעות גדולה ביותר, כאשר נתקלים באותן בעיות הנובעות מחוסר אחידות של צבעי העור והיווצרות של כתמים... (קרא עוד...)

לקראת הקיץ שמגיע, כיצד נשמור על עור הפנים

ידוע שהגורם העיקרי לנזקי עור הגוף בכלל ולעור הפנים בפרט הוא החשיפה לשמש ולחום. הקיץ הים תיכוני המאפיין את אזרונו, דורש התייחסות יתרה לנושא זה. מה עוד שעור הפנים הינו העור החשוף והנראה ביותר. לכן חשוב להבין את הגורמים... (קרא עוד...)

בדרך לעור מושלם

משאת נפשנו הוא עור חלק וגמיש, היינו מוכנים לעשות המון על מנת לזכות בזה, אבל לפעמים אנחנו נופלים במלכודות טיפים, המלצות, ופרסומות לתמרוקים ומוצרים שלא עושים עמנו חסד. בכל הנוגע לעור, כדאי ורצוי להפחית מינונים, שימוש מופרז... (קרא עוד...)

להילחם בקמטים

קיימים פתרונות מוכחים שיכולים להפחית את הזדקנות העור, ולשפר את המראה שלו, העור הבוגר שלנו מקבל את אותות הזמן, והופך להיות פחות אלסטי, דק ויבש, בתוספת כתמי פיגמנטציה וקמטים. גם בלי להשקיע בקרמים יוקרתיים או ניתוחים... (קרא עוד...)

מאמרים

מהי אקנה אקנה או פצעי בגרות נחשבים לבעיה מוכרת בקרב בני נוער. רבים מבני הנוער סובלים מהופעה של אקנה בשלב מסוים, אך יחד עם זאת ניתן לראות כי קיימת הופעה של אקנה גם בגיל מבוגר. לשאלה מדוע נוצר אקנה התשובה היא שינוי ברמה של... (קרא עוד...)

מאמרים

כל מי שאוהבת לטפח את עצמה ואת הגוף שלה, עושה בשביל זה פעולות שונות של טיפוח. בין הפעילויות החשובות ביותר נמצאים מניקור ופדיקור. למעשה, גם גברים רבים מבצעים מניקור ופדיקור, שאינם בהכרח פעילויות טיפוח נשיות, אלא שמירה על... (קרא עוד...)

צור קשר

מכון בוטיק - חנהל'ה טלפון: 050-257767603-5462488שעות פעילות:יום א,ד,ה - 10:00-19:00יום ב - סגוריום ג - 10:00-22:00יום ו - 09:00-14:00 יהודה המכבירח' שטריקר 46 פינת יהודה המכבי 20 ת"א   * שם: * אימייל: * טלפון: ... (קרא עוד...)פייסבוק
אינסטגרם

מפת אתר

תנאי שימוש ומדיניות ביטולים

ארוי - הרצל 28 ראשון לציון

אימייל שירות לקוחות: service@aroi.co.il

טלפון להזמנת משלוחים ואיסוף עצמי: 073-7590111